Viskas, ką reikia žinoti apie implantavimą

Planuojate dantų implantavimą ir Jums atrodo, kad tai geriausias egzistuojantis pasirinkimas? Tokiu atveju pirmiausia verta apsilankyti odontologijos klinikoje, kadangi čia gausite visą aktualią info ir specialistas apžiūrėjęs Jūsų situaciją pateiks rekomendacijas. Kaune yra viena ypač gera ir dažnai giriama odontologijos klinika Juozas.Dental.

Dantų implantacija yra kur kas paprastesnis darbas nei daugelis galvoja. Trumpai pateiksime bazinę info, kuri padės susipažinti su esminiais niuansais. Toliau Jūsų laukia odontologijos klinika, kurioje specialistas detalizuos viską nuo A iki Ž.

Kas yra dantų implantai?

  • Dantų implantai yra nedideli varžteliai, kurie dedami į tas burnos ertmės smegenų vietas, kur nebėra tikrojo danties. Kuomet dantų implantai prigyja – ant jų dedamas vainikėlis.
  • Dantų implantacija atliekamas naudojant vietinę nejautrą, tad pacientas nejaus jokio diskomforto. Nereikia bijoti – implantavimas atliekamas greitai.
  • Didelis privalumas, kad implantavimas visiškai nekenkia šalia esantiems dantims. Taigi, tai puikus pasirinkimas ir tokiu atveju, kai reikia pakeisti vos vieną dantį, ir kai reikalingas tilto keitimas.
  • Implantavimas atliekamas naudojant kokybiškas medžiagas, taip pat, dantų implantai gaminami iš medžiagų, kurios puikiai tinka žmogaus organizmui.
  • Dantų implantacija padeda atkurti ne tik funkcionalią, tačiau ir estetiškai patrauklią burnos ertmę.

Kodėl dantų implantavimas yra būtinas?

Iki šiol gajus mitas, kad vieno arba kelių dantų impantacija reikalinga tik tokiu atveju, kai norisi šypsotis plačiai. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi implantai all-on-4 padeda išvengti sveikatos problemų, kurias iššaukia dantų neturėjimas.

Praradus vienus dantis – kiti turi kur kas labiau dirbti, kad patenkintų žmogaus poreikius. Tokiu atveju tikri dantys kur kas greičiau dėvisi. Žinoma, toje vietoje, kur nėra danties, taip pat irsta žandikaulio kaulas. Kaip tai veikia žmogų? Jo veidas keičiasi, dažniausiai kur kas greičiau sensta, atrodo, kad raumuo sukrenta, atsiranda raukšlės.

Žinoma, netinkamai sukramtytas maistas taip pat gali iššaukti įvairias virškinimo problemas. Tai aktualu ne tik tokiu atveju, kai reikalingas visos burnos ertmės dantų implantavimas, tačiau problemos gali kilti netekus vos kelių dantų.

Kaune siūlomos implantacijos kainos yra prieinamos. Svarbiausia, kad paslauga padės susigrąžinti savo įprastą gyvenimą.