Priemonės dantų balinimui namuose

Daugelis žmonių šiais laikais trokšta sužinoti, kaip balinti dantis. Dantų balinimo namuose priemonės pastaruoju metu taipogi įgavo populiarumo dėl garsenybių patvirtinimo, jog balinimas namie – veiksmingas. Pripažinkime, graži, balta šypsena yra didelis privalumas jūsų išvaizdai. Tai ne tik suteikia jums pasitikėjimo savimi, bet net ir gali padėti kilti karjeros laiptais ar netgi  lengviau susirasti antrąją pusę.

Taigi, norite sužinoti kaip padaryti, kad dantys švytėtų ir ar verta tai daryti namų sąlygomis? Yra keletas būdų, kaip balinti dantukus ir kuris jums bus geriausias, priklauso nuo daugelio faktorių. Apžvelkime keletą šių būdų.

Jei jūs norite geriausio rezultato ir pinigai nėra kliūtis, tuomet, galbūt geriausia būtų pasirinkti profesionalų dantų balinimą odontologo kabinete. Jūsų dantys būtų balinami lazerio ir balinimo gelio būdu.

Visgi, kad ir kokie būtų geri šio būdo rezultatai, kaina nėra prieinama kiekvienam. Tai yra kosmetinė odontologija, todėl jokia draudimo kompanija nepadengs išlaidų tokiam balinimui. Nebent jūs esate labai sveikas, tuomet galbūt neverta leisti tiek pinigų dantų balinimui, juolabiau, kai dabar tokia ekonominė situacija.

Tačiau nenusivilkite, jūs galite balinti dantis namuose ir tam skirtos medžiagos nekainuoja taip daug kaip profesionalios kosmetinės odontologijos paslaugos. Taigi, kokie dantų balinimo namuose produktai yra galimi įsigyti?

Pats pigiausias ir paprasčiausias būdas būtų soda arba citrina, apie tai skaitykite čia (http://dantu-balinimas.info/dantu-balinimo-namuose-receptai-ir-priemones/), tačiau tai tikrai nėra pats saugiausias būdas, nes rūgštys bei soda gali pažeisti dantų emalį neatstatomai.

Kitas variantas būtų dantų balinimo pastos, kuriose yra medžiagų tokių kaip natrio bikarbonatas. Tokių pastų galite įsigyti bet kurioje vaistinėje ar netgi prekybos centre ir jos salyginai nėra brangios. Tačiau toks balinimo būdas užtruks ilgai, kol pasieksite norimą rezultatą. Beje, rezultatas irgi nebūtinai bus stebėtinas.

Jūs taip pat galite naudoti dantų balinimo juosteles, kurios kainuoja šiek tiek daugiau nei pastos, tačiau suteikia geresnį rezultatą. Juostelės tiesiog uždedamos ant dantų ir laikomos pusę valandos du kartus per dieną.Tai ganėtinai efektyvus ir paprastas būdas, tačiau problema ta, jog šios juostelės nepasiekia visų tarpų bei išbalina tik priekinius dantis.

Kai kurie žmonės įsitikinę, jog geriausias dantų balinimo namuose produktas yra gelis, nes jis pasiekia visus tarpus ir išbalina visus dantis, beto yra patogus naudoti ir tokia procedūra užtrunka tik porą minučių per dieną. Vis dėlto, kiekvienam atvejui skirtingi rezultatai.

Mes manome, jog geriausias dantų balinimo namuose produktas yra balinimo rinkiniai arba sistemos. Jie patogūs ir lengvi naudoti, o rezultatai tiesiog stulbinantys. Šių rinkinių balinimo rezultatus galima sulyginti su profesionalių dantų balinimo procedūrų rezultatais.

Pabaigai, – nepriimkite nieko už gryną pinigą, kiekvienam žmogui, skirtingi produktai veikia vis kitaip, todėl vienareikšmiškai nuspręsti, kuris produktas jums tinka labiausiai – paprasčiausiai neįmanoma. Geriau pamėginkite nemokamus mėginius iš skirtingų odontologų ir pažiūrėkite, kas jums veikia geriausiai.